Poslední soutěží před prázdninami bylo 4. kolo soutěže MPD mladšího žactva. Jelo se na Julisku, kterou dobře známe a jezdíme sem rádi. Tentokrát bylo poměrně málo omluvenek, tak jsem byli zvědaví, jak se nám bude dařit.  Nakonec  padlo několik osobáčků a 6. místo v tomto kole z 11 bodujících zúčastněných týmů je dobré. A komu se dařilo nejlépe? Nejvíc bodů (41,5) vybojovala Linda Wollnerová  za 3. místo v míčku a 5. místo v běhu na 800m. Lindo jsi borec. Hned v závěsu skončil Vilda Čuda ( 40 bodů) . V dálce  si skočil výkonem 4,20m pro 3. místo a na překážkách se v osobním rekordu 11,73s umístil na skvělém 6. místě. Stejný počet bodů pro družstvo získal Petr Žilina, který bojovným výkonem  v běhu na 800m doběhl na parádním 2. místě v čase 2:40,73 min. a v míčku skončil na 8. místě. Do první desítky se dostalo ještě 6 atletů. Mile překvapil pátým místem Eda Baše v běhu na 150m. Pěkný osobáček si vytvořil Jarda Strejček na osmistovce časem 2: 45,61 min. Tímto výkonem skončil na výborném 3. místě. Šesté místo si vyskákal  na dálce Martin Hrbek, 4,00m. Krásného osobního rekordu  se dočkala Eliška Eichlerová ve vrhu koulí. Výkonem 8,56m obsadila skvělé 3. místo. Je super, že až na 1 závodníka všichni bodovali, všichni se snažili a všichni si navzájem fandili. Z toho máme radost.

Celkově jsme  po jarní části  obsadili 6. místo a na začátku září nás čeká semifinále a snad i finále MPD. Hlavní příprava proběhne na soustředění ve Veletově v srpnu. Všem přejeme krásné a pokud možno sportovní prázdniny.  Mějte se prima, odpočiňte si a těšíme se na Vás  na stadionu 5.9.2022.