I když zase nevyjíždíme v kompletní sestavě, přece jenom je nám veseleji. Za družstvo AK Vega přijelo sbírat body 13 atletů a atletek.  Až po soutěži litujeme zranění Martina, jehož skvělé výkony a body v součtu chybí. Ale vše po pořádku.  Nejvíce bodů tentokrát nasbíral Eda Baše za 4. místo ve sprintu( 9,53 s) a za páté ve výšce. Skvělých výsledků se dočkala Sofie Jáklová, která obsadila 6. místo ve skoku dalekém ( 3,82m) a vybojovala 8. místo v běhu na 60m překážek ( 12,72s). Stejný počet bodů, ale jiná pořadí ve stejných disciplínách. Dálka, krásný osobní rekord 4,07m, čtvrté místo. 60m překážek 10. místo s časem 12,93s. To jsou výsledky Káji Copkové, velká gratulace. Velmi bojovný výkon předvedl Martin Šlosar v běhu na 800m.Časem 2: 52,52 vydřel pro Vegu cenné body za 6. místo.  Páté místo obsadil Ondra Ammer ve skoku vysokém.  Do první desítky pronikla i Linda Wollnerová v hodu míčkem výkon 31,47m bral body za 6. místo. Andrea Pleštilová také bodovala v hodu míčkem a výkonem 31,22m získala 7. místo. Ema Dušková ve velké konkurenci v běhu na 60m vybojovala pěkné 10. místo časem 9,44s. Všichni účastníci skončili do 24 bodovaného místa.  Po sečtení bodů jsme si polepšili o jedno pořadí a skončili na 6. místě. Po součtu bodů z jarní části jsme na 7. místě o pár bodíků.  To je povzbuzení a motivace ke sportování o prázdninách.

Přejeme všem krásné sportovní prázdniny. S některými se setkáme na letním soustředění ve Veletově, kde bude probíhat příprava na podzimní část soutěží. V září nás čeká semifinále a možná i finále MPD.

Tím nám končí pátý rok AK Vega.  Těšíme se na další léta s Vegou.