18.6. a 19.6. 2024 se sešli v Hostivaři nejlepší atleti a atletky z Prahy na své vrcholné soutěži v jarní části sezony.  Letos se z našeho oddílu zúčastnilo 9 závodníků. Pro některé to byla poslední možnost změření sil mezi nejlepšími v kategorii mladšího žactva. A výsledky byly výborné. Téměř každý start znamenal osobní rekord. Velkým úspěchem je 5. místo Bereniky M. ve skoku dalekém( 4,73m) a ve finále A si doběhla pro 8. místo v závodě na 60m překážek. Věříme, že se ve starším žactvu neztratí. Naše dívčí štafeta( Lenka F., Stella T., Tonča F., Berenika M.) zůstala těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Holky velká gratulace, běžely jste skvěle. Dobře si vedl i Petr H., který ve skoku vysokém vybojoval 9. místo(1,30m). Do finálových bojů zasáhla i Stella T., která ve finále B na překážkách obsadila 8. místo. Čas 10,94 z rozběhu byl jejím velkým osobákem. Krása a také velká gratulace. Tonča F. se blýskla v běhu na 60m časem 8,95 a ve stopadesátce  se přiblížila hranici 21 s ( 21,22s). Za tento výkon brala 20. místo v Praze. Paráda Toni. I Stella si zaběhla osobák na 150m. Čas 21,51 se umístila na 23.místě. Tyto časy jsou z nejlepší v oddílu. Jste holky šikulky. Jonáš N. běžel moc hezky překážky( 12,14s) a i z času  může mít radost. Patří mu 26. místo. Lenka F. si zaběhla osobák v šedesátce časem 9,33s. Leni, příští rok to bude nádhera. Káje B. si spravila chuť na překážkách a pěkným během,bez karambolů, si zaběhla výborný čas 12,23s. Ela V. odhodlaně  běžela 300m a osobák byl na světě( 53,03s). Eliška J. ve vedru odběhla 800m a těsně se přiblížila k osobnímu rekordu.

Závodníci podali skvělé výkony. Všem gratulujeme  a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Všem přejeme krásné prázdniny a v létě se protahujte, hýbejte se ( švihadlo, plavání, kolo, turistika, výklus) ať na letním soustředění můžeme natrénovat na semifinále (11.9.) a finále MPD a závěrečné pětiboje.