Po úspěšné jarní části sezóny jsme se zodpovědně chystali na semifinále družstev mladšího žactva. Pro polovinu družstva ( ročníky 2011) to bylo vyvrcholení několikaletého tréninku. Celý rok se dařilo. Tréninky, jarní soustředění,  nejlepší  výsledky v přeboru Prahy jednotlivců, letní soustředění, účast na veřejných závodech. Toto všechno nám dávalo naději zařadit se mezi nejlepší  oddíly v Praze. Ale to za předpokladu, že se sejde 24 závodníků, to znamená celé družstvo. A to se bohužel opět nepodařilo.  Neúčast čtvrtiny týmu je hodně, to my víme již z minulých let. Tak se stalo, že jsme o 3,5 bodu obsadili 5. místo v semifinále a finále bude pro nás ve skupině "C". Ti co závodili 11.9. 2024 na AK Jeseniova zaslouží velkou pochvalu.

Holky předvedly úžasné výkony a padly i osobní rekordy.  Nejlépe si vedla Tonča Fialová (19 bodů ) časem 8,82 s v běhu na 60m ve velké konkurenci vybojovala vynikající  3. místo. V běhu na 150 m přidala 4 příčku. Toničko, krása, velká gratulace. 18 bodů přidala Berenika Majerová. Ve skoku dalekém pronikla mezi nejlepší  a  skokem 4,59 m brala 3. místo. Na překážkách doběhla na výborném 4. místě časem 10,92 s. Beri, jsi skvělá! Gratulujeme.  Oskar Urbánek zachraňoval body kluků a svými 17 body byl  z kluků nejlepší. V běhu na 800m  vydřel 5. místo. Čas v tomto případě nebyl tak důležitý. Mile překvapil ve skoku vysokém, kde si skočil osobáček 1,32m a body za 4. místo byly cenné. Oskare, super. Velká gratulace. Velkou formu potvrdila Stella Traxmandlová.(17 bodů) Předvedla nádherné hody v míčku a nejdelší doletěl na 42,93m a to velké konkurenci bylo velmi dobré 5. místo. I překážky přinesly skvělý výsledek za čas 11,04s a 6. místo. Stelli, máme z tebe radost, gratulace. Do první bodované dvanáctky proniklo svými výkony  ještě 8 atletů. To je úspěch. Petr Hosnédl vybojoval 9 bodů, ale nedařilo se mu tak, jako na jaře. Škoda Péťo, máš na víc. 1,18m ve výšce mrzí. 6. místo v míčku je pěkné. Mile překvapilo 7. místo ( 6 bodů) ve vrhu koulí výkonem 6,72 našeho nového atleta Eliáše Jecha. Gratulace, jen tak dál Eliáši. 5 bodů a bojovné výkony předvedl Marek Senft. Marku, paráda. Velký srdcař a bojovník je Vašek Liška. Do boje na 800m se pustil s velkým úsilím a doběhl si pro důležité 4 body pro tým. Vašku, díky. Neboj bude lépe. Ela Viestová přidala 3 bodíky. Za výšku 125cm a kouli. Prima Eli. Pro 2 bodíky si zazávodili naši nejmladší Štěpán Reif a Kvido Adamčím. Kluci je to úspěch!!! Léňě  Fuksové se moc nedařilo, ale i 0,5 bodu se počítá. Gratulace všem a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

V pátek 20.9. se pokusíme sebrat všechny síly ve finále "C ".