I když ne v nejsilnější sestavě, ale s odhodláním odzávodit, co nejlépe , jsme se vydali na Spartak Praha 4 , na Děkanku. Stadion již známe z loňského roku. Co bylo ale důležité, bylo krásné letní počasí. Pro Emu a Honzu N. to byla závodní premiéra na dráze. A i když zatím na body nedosáhli,  nevedli si špatně. Na úvod štafeta A vybojovala 5. místo a běžela hluboko pod 35 sekund (34,54s). Bez Adély Š. jsme to neměli jednoduché. Oporou týmu byl jednoznačně  Pavel K. Vybojoval 16 bodů a čas 21,15 s na 150m ho zařadil na skvělé druhé místo. 9 bodů získala ve svých disciplínách Julča. Závěr v běhu na 800m byl opravdu pěkný. Honza Ž. si vytvořil parádní osobní rekord v běhu na 60m překážek. Zvládl jako první z oddílu běžet všechny mezery na 3 kroky a čas 11,64 je příslibem do budoucna. Gratulace. I s nevydařeným náběhem na první překážku si doběhl pro osobák Filip B. ( 12, 78 s). A přidal ještě první překonání 4 metrové hranice ve skoku dalekém - 402 cm. To se podařilo i Matoušovi  - 401 cm. Kluci, bezva zlepšení.  Bez osobáku neodjížděla ani Anička L.  60 m za 9,32 s a Linda L.  60m za 9,82s. Pro tým ještě bodovala Kačka M.  a Terka K. a to 8 body, což je jejich letošní maximum. Déňa přispěla 5 body a Kristýna 2 body . Všem gratulujeme k předvedeným výkonům.                                                                                                     Celkem bodovalo v tomto kole 10 závodníků. Zatím to vypadá, že obsadíme 6. místo, ale ani to není špatný výsledek. Hodně bude záležet na posledním kole (18.6.). Podle tohoto výsledku  budeme zařazeni do skupin do zářijového semifinále. Tak hezky trénujte, ať jsme na poslední předprázdninové závody co nejlépe připraveni.