Konec června 26.6.2024 patřil poslednímu závodu přípravek. Na stadionu ZŠ Janského, kde to již důvěrně známe, se sešlo družstvo našich nejmladších k poslednímu předprázdninovému závodu. Tentokrát to byl čtyřboj. Za velmi pěkného počasí se všichni pustili do soutěžení. Pořadatel SK Aktis Praha z.s. měl vše perfektně zorganizované, tak jednotlivé disciplíny na sebe hezky navazovaly. Skoky, hody, běhy i překážky se střídaly v jednotlivých kategoriích a vše úspěšně plynulo. Někteří předvedli krásné výkony. Na medaili jsme tentokrát dosáhli jen jednou, ale za to byla zlatá. Díky skvělým výkonům vybojoval Filip Marek Svoboda první místo v kategorii minipřípravek. Filip běžel 150 za 26,70s, 50m překážek vyhrál časem 9,60s, z místa se mu podařilo skočit 1,50m a raketkou hodil 12,70m. Velká gratulace. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k výkonům.

Užijte si prázdniny a v září se na Vás těšíme.

18.6. a 19.6. 2024 se sešli v Hostivaři nejlepší atleti a atletky z Prahy na své vrcholné soutěži v jarní části sezony.  Letos se z našeho oddílu zúčastnilo 9 závodníků. Pro některé to byla poslední možnost změření sil mezi nejlepšími v kategorii mladšího žactva. A výsledky byly výborné. Téměř každý start znamenal osobní rekord. Velkým úspěchem je 5. místo Bereniky M. ve skoku dalekém( 4,73m) a ve finále A si doběhla pro 8. místo v závodě na 60m překážek. Věříme, že se ve starším žactvu neztratí. Naše dívčí štafeta( Lenka F., Stella T., Tonča F., Berenika M.) zůstala těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Holky velká gratulace, běžely jste skvěle. Dobře si vedl i Petr H., který ve skoku vysokém vybojoval 9. místo(1,30m). Do finálových bojů zasáhla i Stella T., která ve finále B na překážkách obsadila 8. místo. Čas 10,94 z rozběhu byl jejím velkým osobákem. Krása a také velká gratulace. Tonča F. se blýskla v běhu na 60m časem 8,95 a ve stopadesátce  se přiblížila hranici 21 s ( 21,22s). Za tento výkon brala 20. místo v Praze. Paráda Toni. I Stella si zaběhla osobák na 150m. Čas 21,51 se umístila na 23.místě. Tyto časy jsou z nejlepší v oddílu. Jste holky šikulky. Jonáš N. běžel moc hezky překážky( 12,14s) a i z času  může mít radost. Patří mu 26. místo. Lenka F. si zaběhla osobák v šedesátce časem 9,33s. Leni, příští rok to bude nádhera. Káje B. si spravila chuť na překážkách a pěkným během,bez karambolů, si zaběhla výborný čas 12,23s. Ela V. odhodlaně  běžela 300m a osobák byl na světě( 53,03s). Eliška J. ve vedru odběhla 800m a těsně se přiblížila k osobnímu rekordu.

Závodníci podali skvělé výkony. Všem gratulujeme  a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu.

Všem přejeme krásné prázdniny a v létě se protahujte, hýbejte se ( švihadlo, plavání, kolo, turistika, výklus) ať na letním soustředění můžeme natrénovat na semifinále (11.9.) a finále MPD a závěrečné pětiboje.

 

Stadion FTVS hostil 5.6.2024 poslední kolo MPD skupiny A mladšího žactva. Počasí bylo pro atlety ideální a tak se krásně závodilo. Naši atleti si vedli více než dobře. Suverénně nejlépe skončila Berenika M., které se povedlo vyhrát běh na 60m překážek(10,68s) a vybojovala 2. místo ve skoku dalekém( 4,37m). Druhá nejlepší bodující v družstvu byla Lenka F., která nás mile překvapila výhrou v běhu na 60m ( 9,33s) a  třetím místem ve skoku vysokém( 1,25m). Holky, to je paráda, velká gratulace. Eliška J. vybojovala výborné druhé místo ve vrhu koulí ( 7,67m). Eliško, to byla nádhera. Radost nám udělal i Max N. a Stella T., kteří skončili na 4. místech ve svých disciplínách. Přinesli hodně bodů pro tým. Gratulujeme oběma. Mezi osmičku nejlepších se ještě probojovali Jonáš N., Petr H., Tomáš H., Kája M., Laura M. a také premiérově Bára Ž. Pochvala za bojovnost všem. Ani ostatní se neztratili a díky předvedeným výkonům se nám podařilo přesvědčivě uhájit 3. místo v jarní části této soutěže. Je to náš nejlepší oddílový výsledek v osmilété historii AK Vega. Všem patří velká gratulace a pochvala za vzornou reprezentaci oddílu. Jsme rádi, že se tréninkové úsilí ve výsledcích ukázalo.

Teď některé čeká  přebor Prahy jednotlivců, který je vyvrcholení několikaletého tréninku ročníků 2011 a 2012. Držíme pěsti, třeba se někdo probojuje i na MČR. To by byl skvělý úspěch. Tak ať se zadaří.

coolcool

Třetí kolo MPD mladšího žactva se konalo 29.5.2024 na rodinném stadionu AC Praha Na Pekařce. Krásné počasí, bezvětří a odhodlání bylo předzvěstí pěkných výkonů. A to se vyplnilo. Nejhodnotnější bylo vítězství Oskara U. v běhu na 800m časem 2:37,90min. Dvě třetí místa obsadily holky Majda L. v míčku a Eliška J. v běhu na 800m. O jedno čtvrté místo se postaral Petr H. v míčku. Ani ostatní se neztratili. Do šestého místa se umístili Max  N. a Stella  T. na překážkách a v dálce. Šesté místo vybojovala i Kája M. ve vrhu koulí. Pochvalu zaslouží Kvido A., který se v konkurenci sprinterů umístil na  8. místě časem 9,81s. Všichni se snažili a gratulujeme jim k předvedeným výkonům. Díky tomu se naše družstvo umístilo opět na krásném 3. místě. Super výsledek. Příští týden nás čeká poslední předprázdninové kolo. Těšíme se a doufáme, že jarní čás soutěže dovedeme i bez některých, kteří budou na ŠVP,  na třetím místě až do konce.cool

Podkategorie

Členské oddílové příspěvky jsou stanoveny na období září 2023 - červen 2024. S tím, že od letošního roku přistupujeme k pololetní platbě. Platba za pololetí ve výši 2800,- Kč je splatná do 30.9. za období září – leden) a do 31.1. za období únor - červen.

Neponižujeme platby v případě, pokud děti navštěvují trénink jedenkrát týdně.

V případě úhrady členských příspěvků za více dětí z jedné rodiny, se u každého dalšího z dětí příspěvek ponižuje o 250, - Kč za jedno pololetí.

 

Členské příspěvky na výše uvedené období je třeba uhradit do 30. září 2023.

Potřebné údaje při platbách převodem na účet vyplňujte pečlivě.

Ti, jejichž platba nebude identifikovatelná, budou bráni, jako neplatiči.

Úhrada členských oddílových příspěvků se provádí převodem na účet:

Bankovní spojení : UniCredit Bank

Číslo účtu : 2113508248/2700 

Variabilní symbol : rodné číslo do lomítka a v poznámce uvést celé jméno člena

Nejsme plátci DPH.

Statistiky

Počet zobrazených článků
295621

Vyhledat